O nas

Serwis DobryFizjo.pl to platforma ułatwiajaca pacjentom znalezienie odpowiednich specjalistów niezbednych w procesie rehabilitacji. Natomiast specjalistom i placówkom medycznym umożliwia zaprezentowanie swoich usług większej liczbie pacjentów.

Wiemy że fizjoterapia jest bardzo szeroką dziedziną która dzieli się na różne działy i specjalizacje, np: fizjoterapia pediatryczna, fizjoterapia neurologiczna, fizjoterapia ortopedyczna, fizjoterapia kardiologiczna, fizjoterapia sportowa, fizykoterapia, terapia manualna itp. Dodatkowo jest ściśle powiązana z osteopatią, masażem czy podologią.
Wielokrotnie stwarza to problem w znalezieniu odpowiedniego specjalisty w zależności od naszego schorzenia.

Dlatego udostępniamy platformę które umożliwia placówkom i specjalistom zwiazanym z rehabilitacją np: fizjoterapeutom, osteopatom, masażystom, neurologom, reumatologom, ortopedom czy podologom zaprezentowanie usług jakie swiadczą i w czym się specjalizują. Natomiast pacjenci dzięki funkcjom naszej wyszukiwarki zyskają możliwość znalezienia placówki czy specjalisty dopasowanego do ich problemów i potrzeb w wybranej lokalizacji.

Strefa specjalisty

Jesteś specjalistą?

Zarejestruj się już teraz i zarządzaj swoją wizytówką na naszym portalu.
Dzięki wizytówce będziesz mógł miedzy innymi:
  • poinformowac pacjentów o swoich miejscach pracy
  • zaprezentować czym się zajmujesz i w czym się specjalizujesz
  • ukazać swój harmongram pracy oraz jak się umówic na wizytę

Najwięcej lekarzy w jednym miejscu